REGULAMIN

I. INFORMACJE PODSTAWOWE

1. Właścicielem internetowego sklepu dostępnego pod adresem www.dansport.pl jest firma DAN-SPORT 54-011 Wrocław ul. Borowska 1-3 .

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od zewnętrznych wad fizycznych i prawnych, oraz zostały dopuszczone do obrotu na
rynku polskim.

3. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

II. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

1. Zamówienia w sklepie:

– poprzez stronę www.dansport.pl

Zamówienie wymaga zarejestrowania się kupującego na stronie www. / logowanie /.

– poprzez złożenie zamówienie mailem na adres dansport@dansport.pl który powinien zawierać niezbędne informacje dot. zamówienie i wysyłki
towaru

– telefonicznie

III. WYSYŁKA TOWARU

1. Towar dostarczany jest Pocztą Polską na obszarze Polski.
2. Dostarczenie towaru do klienta jest płatne i realizowane za pobraniem lub po przedpłacie na konto.
3. Koszt dostawy jednego towaru wynosi 5-25 zł. Cena wysyłki może ulec zmianie w przypadku zamawiania kilku produktów lub duzych gabarytów i ciężaru . O kosztach przesyłki kupujący zostanie powiadomiony po dokonaniu zamówienia.
4. Towar jest dostarczany przesyłką priorytetową, chyba że zamawiający uzgodni inną formę przesyłki ze sprzedawcą drogą elektroniczną lub telefonicznie.
5. Zamówiony towar zostanie wysłany na adres, który został podany przez zamawiającego, jako adres dostawy.
6. Zamówienia realizujemy w terminie 1-2 dni roboczych o ile dany towar jest na stanie.
7. Realizujemy również zamówienia dokonywane przelewem po wpłacie na konto:

Numer konta

DAN-SPORT

Ul. Pustecka 28/5 54 – 011 Wrocław

ALIOR BANK 90 2490 0005 0000 4500 1990 8784

Po otrzymaniu zamówienia na towar dostaną Państwo e-maila z wiadomością o cenie przesyłki, którą należy dodać do ceny za towar.
Towar będzie wysyłany od razu, jak tylko pieniądze dotrą na konto ( nie dotyczy pobrania).

IV. ZWROT I WYMIANA TOWARU

1. Wszystkie zakupione u nas towary podlegają wymianie. Jeżeli nie odpowiada Państwu rozmiar można dokonać wymiany towaru na taki sam lub inny w innym rozmiarze, ponosząc koszty odesłania do nas nieużywanego towaru / musi mieć wszelkie naszywki, metki, logo itp. oraz być odesłany w oryginalnym opakowaniu / w ciągu 7 dni od dnia otrzymania przesyłki.
2. Jeżeli wymiana będzie niemożliwa zaoferujemy do wyboru inny dostępny produkt lub zwrócimy pieniądze.

V. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę DAN-SPORT z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Zamówienia w Sklepie dokonać można pod warunkiem zaakceptowania niniejszego regulaminu. Złożenie zamówienia, jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego, ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną